Kedinizin Kendi Alanı

26 Nisan 2022
Kedinizin Kendi Alanı

Evinizin İçin Dekor Evcil Hayvanınız İçin Rahatlık

 Ev dekorunuza çekicilik katacak çeşitli zarif ve eklektik tasarımlara sahip bir kedi yatağı evcil hayvanınızın dinlenmesi için vazgeçilmez olabilir. Mağara şekli ve yün, kedinize, saklambaç oyun alanı olarak da kullanılabilen kedi yatakları ya da minderleri, rahat, örtülü ve dayanıklı bir dinlenme alanı sağlar. Yün, rahat kış sıcaklığına veya rahat yaz serinliğine izin vererek nefes alacaktır. Yün ayrıca pamuktan daha sürdürülebilir ve sentetik kumaşlardan daha sıcak ve daha güvenli olarak kabul edilir.Kediniz mağara tasarımını sevmezse, daha açık bir kedi yatağı tercih edebilirsiniz.

 

Kedi Yatağı Tam Anlamıyla Nedir?

Bir kedi yatağı, pazarlanan birçok kedi yatağı için kullanılan genel bir terimdir; renkler, Özellikler, boyutlar, malzeme ve fiyat seçiminize bağlı olacaktır. Temel olarak, kedinizin özel konfor ihtiyaçlarını karşılarken gece gündüz uyuması için bir yerdir. Farklı malzemelerden oluşabilen kedi yatakları, kedi yataklarında popüler olan peluş polyesterler gibi sentetik malzemelerden yapılabilir. Kedi yataklarını yumuşak ve kabarık yapmak için köpük, yün, peluş, pamuk, kumaş ve diğerleri gibi diğer malzemeler kullanılır. Kedi yatakları farklı yerlerde imal ve tedarik edilebilir ancak çoğunluğu seri üretilir. Birçok Şirket, yataklarının imalatında kimyasal madde içermeyen sertifikalar sağlar.

Kedi yatakları konfor düşünülerek yapılmıştır. Birçoğu, kedinizi sürünmeye ve rahatlamaya ikna etmek için köpükler ve dolgularla doldurulur. Bazıları kediniz için Tekerleme zamanı geldiğinde kesinlikle daha davetkar olan bir saklanma yeri sunar.

 Kedinizin Yatağını Yükseltin

thor kedi köpek yatağı işbir

 Kedilerin yüksek bir yatağı tercih etmesinin birkaç nedeni vardır. Daha yükseğe tırmanmak onlara ek bir güvenlik hissi verir çünkü daha iyi bir bakış açısıyla hareketin üzerindedirler. Kışın ısı yükselir, bu nedenle yerden fazladan bir adım uzakta olmak bile cereyan ve soğuk karo zeminlerden kaçınmalarına yardımcı olabilir. Sıcak havalarda altlarından akan bir esinti serinletici olabilir. Birden fazla kedi evinde, yükseltilmiş bir yatak, daha yüksek bir sosyal statü ilan etmenin ve korumanın bir yolu olabilir. Kediniz yerde uyumayı sevmiyorsa, yükseltilmiş kedi yataklarını beğenebilir. Yatağımızı hasır bir tabla desteğiyle yükseltebiliriz. Herhangi bir yere sabitlemeden bize taşıma ve yer değiştirme imkânı sağlamış olur. Hafif yapısı sayesinde temizlik zamanında ya da ev dekorasyonunu değiştireceğimiz zaman kolayca taşıyabiliriz.

Dokuma stili evinize tropikal bir hava katacak, diğer objelerle uyum sağlayacak bir ürün haline getirmiş olur. Bu nedenle bunun sürdürülebilir ve doğal olarak biyolojik olarak parçalanabilen doğal liflerden yapıldığını bilerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Kedi yatağı, içeriğine göre farklı malzemeler barındırabilir. Evinize, kedinize ve kendinize uygunluğu için bunu kontrol etmenizde fayda var. Boyutlarına değinmeden geçmeyelim, kullanacağınız alana ve kedinize göre boyutlarını kontrol etmeyi unutmayın.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.