Blog

Kediniz İçin Doğru Kedi Yatağını Seçmek

01 Ağustos 2022

Bir kedi yatağı seçmek zor olabilir. Ve elbette doğru kedi yatağını bulmak önemlidir. Yavru kedinizin uyurken rahat, sıcak ve mutlu olmasını ve kedi yatağının kendilerine ait diyebilecekleri  bir alan olmasını istenilmektedir.

Evcil Kediler ve Konfor

17 Haziran 2022

Evcil Kedilerimiz ve Konfor


Genel olarak; kendi evlerinde kendilerini çok daha mutlu ve güvende hissetmelerini sağlamak için kedinize ev konforlarını sağlamanız önemlidir.
Ev içinde rahatça dolaşmak kadar istedikleri zaman kendi alanlarına geçebileceklerini hissetmek gereksiniminde olabilmektedirler. Yalnız kalma ve kendiyle zaman geçiren kedilerimizde bu durumu gözlemlemekteyiz. Ancak evimizin içinde bu rahatlığı onlara sunarken; evin farklı bölgelerine geçişler içinde kanallar oluşturmak  gerekmektedir. Bahçeye erişim; bu çeşitli şekillerde olabilir. Ancak kedinizin bu konuda kontrol sahibi olması önemlidir. Kedi kanatları bu durum için idealdir. Gerçekten kendi bölgelerinde olmak istediklerinde kendilerini kapana kısılmış hissetmekten alıkoymak için davranışlarına büyük ölçüde yardımcı olabilir. Bölge, evinizin duvarlarının ötesine uzanmalı ve hatta mahalledeki birkaç bahçeyi içerecek şekilde uzanabilir. Herkes için olumlu bir ortam yaratmak için dışarı çıkıp çıkmamaya ve ne kadar dışarı çıkmak istediğine kedinin karar vermesine izin vermeniz gerekmektedir. Kediler yalnızca kapalı mekanlarda kalacaktır, ancak onları içeride meşgul tutmak veya tamamen kapalı bir bahçe sağlamak için yapabileceğiniz çok şey vardır. Ev ortamlarında yalnız bırakılabilecekleri yerlere sığınabilecekleri alanlardır. 

Kedinizin Kendi Alanı

26 Nisan 2022

 Ortalama olarak, kediler günde 12 ila 16 saat uyurlar. Sadece bize inat ya da tembel oldukları için değil. Vahşi ataları, bir sonraki öğünlerini avlamak için enerjilerini korumak için bu kadar uyumak  üzere evrimleşmişlerdir. Evcil hayvanlarımızın artık akşam yemeğini aramasına gerek kalmasa da evcil kedi dostlarımız derin ve uzun süreli dinlenmeye ihtiyaç duyarlar. Bazen kanepede bazen kendi seçtikleri yataklarında. Hayatlarının çoğunu dinlenerek geçirdikleri için, evcil hayvan ebeveynlerinin rahat ve konforlu olmalarını istemesi mantıklıdır.

Evcil Hayvan Yatakları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

25 Şubat 2022

Evcil Hayvan Yatakları basit veya süslü, pahalı veya ev yapımı olabilir. Piyasada çok fazla seçenek varken, evcil hayvanınız için doğru yatağı nasıl seçersiniz? Hayvanınızın bir yatağa ihtiyacı var mı? Evcil hayvanınız sizin yatağınızda veya kanepede sizinle yatarken mutluyken çok para harcamalı mısınız? Bunların hepsi, evcil hayvan yatağı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken sorulardır ve bu yazımızın karar vermenize yardımcı olacağını düşünüyoruz. İşbir online olarak evcil hayvanlarınız için özenle ürettiğimiz yataklara https://www.isbironline.com/evcil-hayvan-urunleri linkinden inceleyebilirsiniz.

Döşemelik Sünger Fiyatları

30 Ekim 2021

Döşemelik Sünger 

Döşemelik sünger, üretimin olduğu her alanda sık sık kullanılan malzemeleri temsil etmektedir. Süngerler sayesinde çoğu mobilyalar, koltuklar, yastık ve yataklar istenilen konfora ulaştırılır. Üretim alanlarında sık sık tercih edildiği gibi aynı zamanda tadilat yapılan noktalarda da döşemelik sünger çeşitleri kullanılır. Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konu başlıklarından birisi de sünger fiyatları olmaktadır. 

Akustik Sünger

08 Ekim 2021

Akustik sünger , açık hücreli bir köpüktür. Gürültü azaltma veya gürültü kontrolü amacıyla, ses dalgalarını zayıflatarak genliklerini azaltır. Enerji ısı olarak dağılır. Akustik sünger

birkaç farklı renk, boyut ve kalınlıkta yapılabilir. Gürültü seviyelerini, titreşimi ve yankıları kontrol etmek için duvarlara, tavanlara, kapılara ve odanın diğer özelliklerine akustik köpük takılabilir. Birçok akustik sünger ürünü, boyalar veya alev geciktiricilerle işlenir.

Visco Elastik Sünger Nedir?

01 Eylül 2021

Visco elastik sünger, hafızalı sünger için başka bir terimdir. 1970'lerde bir NASA sözleşmesi ile uçak yastıkları için geliştirilmiş bir poliüretan köpük karışımıdır. Gelin yumuşak visco sünger hakkında detaylı bilgi edinelim...

Yatakta Sünger Neden Kullanılır?

01 Eylül 2021

Sünger, yatağı oluşturan ham maddelerden sadece birisidir. Hiç şüphesiz yatak konusu bir çok kişinin üstünde çok da durmadığı ancak hayatımızın her noktasını etkileyecek en önemli unsurlardan biridir.  gelin Sünger nedir detaylıca inceleyelim...

Kediler İçin Kedi Yatağı Gerekli midir?

16 Nisan 2022

 Evcil hayvan sever biriyseniz, sevgili tüylü dostlarımız için her şeyi ve her şeyi yapacağımızı artık biliyorsunuz. Bazen ailenin bir parçası olmak istemediklerini gösterseler de onlara ailenin bir parçası gibi davranırız. Bu, onlara kendilerine ait bir yatak almayı da içerir. Bütün gün ve gece rahatlayabilecekleri ve rahatlayabilecekleri bir ev alanı.

İşbir Sünger ile Yenileme Zamanı

11 Ocak 2022

Eskiyen Koltuklarınızın Süngerini İşbir ile Yenileyin. Mobilyalarımızın ömrü yıllar geçtikçe azalmaktadır. Yıpranan eşyaların en başında hiç şüphesiz koltuklar gelmektedir. Fazlasıyla tüketim ağırlıklı bir toplumda yaşıyoruz, birçok insan biraz yorgun görünen ve şeklini kaybetmiş bir koltuğu atacak ve yeni bir tane alacak. 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.