Yatak

Kediniz İçin Doğru Kedi Yatağını Seçmek

01 Ağustos 2022

Bir kedi yatağı seçmek zor olabilir. Ve elbette doğru kedi yatağını bulmak önemlidir. Yavru kedinizin uyurken rahat, sıcak ve mutlu olmasını ve kedi yatağının kendilerine ait diyebilecekleri  bir alan olmasını istenilmektedir.

Evcil Kediler ve Konfor

17 Haziran 2022

Evcil Kedilerimiz ve Konfor


Genel olarak; kendi evlerinde kendilerini çok daha mutlu ve güvende hissetmelerini sağlamak için kedinize ev konforlarını sağlamanız önemlidir.
Ev içinde rahatça dolaşmak kadar istedikleri zaman kendi alanlarına geçebileceklerini hissetmek gereksiniminde olabilmektedirler. Yalnız kalma ve kendiyle zaman geçiren kedilerimizde bu durumu gözlemlemekteyiz. Ancak evimizin içinde bu rahatlığı onlara sunarken; evin farklı bölgelerine geçişler içinde kanallar oluşturmak  gerekmektedir. Bahçeye erişim; bu çeşitli şekillerde olabilir. Ancak kedinizin bu konuda kontrol sahibi olması önemlidir. Kedi kanatları bu durum için idealdir. Gerçekten kendi bölgelerinde olmak istediklerinde kendilerini kapana kısılmış hissetmekten alıkoymak için davranışlarına büyük ölçüde yardımcı olabilir. Bölge, evinizin duvarlarının ötesine uzanmalı ve hatta mahalledeki birkaç bahçeyi içerecek şekilde uzanabilir. Herkes için olumlu bir ortam yaratmak için dışarı çıkıp çıkmamaya ve ne kadar dışarı çıkmak istediğine kedinin karar vermesine izin vermeniz gerekmektedir. Kediler yalnızca kapalı mekanlarda kalacaktır, ancak onları içeride meşgul tutmak veya tamamen kapalı bir bahçe sağlamak için yapabileceğiniz çok şey vardır. Ev ortamlarında yalnız bırakılabilecekleri yerlere sığınabilecekleri alanlardır. 

Kedinizin Kendi Alanı

26 Nisan 2022

 Ortalama olarak, kediler günde 12 ila 16 saat uyurlar. Sadece bize inat ya da tembel oldukları için değil. Vahşi ataları, bir sonraki öğünlerini avlamak için enerjilerini korumak için bu kadar uyumak  üzere evrimleşmişlerdir. Evcil hayvanlarımızın artık akşam yemeğini aramasına gerek kalmasa da evcil kedi dostlarımız derin ve uzun süreli dinlenmeye ihtiyaç duyarlar. Bazen kanepede bazen kendi seçtikleri yataklarında. Hayatlarının çoğunu dinlenerek geçirdikleri için, evcil hayvan ebeveynlerinin rahat ve konforlu olmalarını istemesi mantıklıdır.

Evcil Hayvan Yatakları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

25 Şubat 2022

Evcil Hayvan Yatakları basit veya süslü, pahalı veya ev yapımı olabilir. Piyasada çok fazla seçenek varken, evcil hayvanınız için doğru yatağı nasıl seçersiniz? Hayvanınızın bir yatağa ihtiyacı var mı? Evcil hayvanınız sizin yatağınızda veya kanepede sizinle yatarken mutluyken çok para harcamalı mısınız? Bunların hepsi, evcil hayvan yatağı satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken sorulardır ve bu yazımızın karar vermenize yardımcı olacağını düşünüyoruz. İşbir online olarak evcil hayvanlarınız için özenle ürettiğimiz yataklara https://www.isbironline.com/evcil-hayvan-urunleri linkinden inceleyebilirsiniz.

Kediler İçin Kedi Yatağı Gerekli midir?

16 Nisan 2022

 Evcil hayvan sever biriyseniz, sevgili tüylü dostlarımız için her şeyi ve her şeyi yapacağımızı artık biliyorsunuz. Bazen ailenin bir parçası olmak istemediklerini gösterseler de onlara ailenin bir parçası gibi davranırız. Bu, onlara kendilerine ait bir yatak almayı da içerir. Bütün gün ve gece rahatlayabilecekleri ve rahatlayabilecekleri bir ev alanı.

Yatak Sektörünün Gelişimine Tarihsel Bir Bakış

03 Aralık 2021

Mevcut kanıtlara göre, yatak farklı bir deyişle şilte kavramının tarih öncesi zamanlarda ortaya çıktığı oldukça kesin görünüyor. İlk insanlar, yaprak yığınları, samanlar ve hayvan derileri üzerinde yatarak, sert yüzeylerde olabileceklerinden daha rahat ve daha sağlıklı uyuyabildiler. Daha fazla sayıda insan göçebe, yerleşik, tarımsal bir yaşam tarzı için avcılık yaşamını terk ettikçe, yatak da dahil olmak üzere ilkel mobilyalar gelişmeye başladı.

En iyi Köpek Yatağı

08 Ağustos 2022

Sadık dört ayaklı arkadaşınız için doğal olarak en iyi köpek yastığını istiyorsunuz. Dışarıdaki birçok seçenekle, bazen ağaçlar için ormanı göremezsiniz. Hangi köpek yastığının sizin ve köpeğiniz için en uygun olduğunu belirlemek için birkaç ipucu  bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.