İşbir Sünger ile Yenileme Zamanı

11 Ocak 2022
İşbir Sünger ile Yenileme Zamanı

Ancak, son birkaç yılda, kullanılmış nesnelerin, mobilyaların vb. yaratıcı bir şekilde yeniden kullanılması ve yenilenmesi gibi "ileri dönüşüme" doğru artan bir eğilim olarak fazlasıyla rağbet görmektedir. Bu konuda İşbir Online sektöre öncülük etmektedir.

İşbir Online ile Sünger Yenileme Önerileri

Ancak, eski, parçalanmış ve kirli ahşabı çekici bir sehpaya dönüştürmekle karşılaştırıldığında, eski bir kanepeyi yenilemek, sadece birkaç adımda yapılabilecek oldukça kolay bir iştir:
1. Döşemeyi veya deriyi uygun temizlik ürünleriyle iyice temizleyin.
Kanepeniz kumaş kaplıysa, genellikle minder kılıfları kolayca çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir (yıkama ve kurutma talimatları için etiketleri kontrol edin). Kanepenin geri kalanını örten bez çıkarılamıyorsa, olduğu gibi hafifçe süngerle temizlenebilir. Açık havada ya da kurutma makinesinde kurumaya bırakılabilir (talimatlar için etiketleri tekrar kontrol edin). Deri biraz daha zor temizlenebilen bir malzemedir. Yumuşak bir bez ve sabunla (sulandırılmış bulaşık deterjanı ya da bebek şampuanı da işinize yarayabilir.) temizlenmeli, yumuşak bir havluyla kurutulmalı ve daha sonra ideal olarak bir tür deri bakım kremi veya yağı ile işlemden geçirilmelidir. Deri üzerinde alkol ve sert kimyasallar kullanmaktan kaçının çünkü bu, çatlamasına neden olabilir.
Bu adım tek başına koltuğunuza yeni bir yaşam süresi vermek için yeterli olabilir, ancak koltuğunuz biraz sönük ve şekilsiz görünüyorsa veya siz eski rahat konforu vermediğini düşünüyorsanız, 2. adıma geçin.
2. Yeni koltuk minderleri için ölçü alın
Eskidiğini düşündüğünüz koltuklarınız ya da kanepeleriniz için çözüm oldukça basit. İşbir online olarak kişiye özel her ölçüde sünger kesimi mevcuttur. Yeni minderiniz için yapacağınız sünger alışverişinizde nasıl ölçü alacağınız konusunda birkaç ipucu verebiliriz. Öncelikle dikişten dikişe kadar uzunluk, genişlik ve yükseklik) ölçmeniz gerekir. Yine çıkan eski süngeriniz de size yol gösterebilir
3. Yeni minderlerinizi takın

Koltuklarınız için verdiğiniz özel kesim sünger siparişinizin size ulaşmasıyla birlikte süngeri olduğu gibi kılıfa takmaya çalışmak biraz yorucu olabilir.
Sünger ile kılıf arasında bir kumaş ya da astar olması yani süngerinizin astar ile kaplanması hem kullanım ömrünü uzatacak hem de kılıfları her yıkama sonrasında takarken size zorluk yaşatmayacaktır. Tek başınıza süngerleri kılıfa takmak biraz zorlu olabilir. Birinden mutlaka yardım istemenizde fayda var. Taktıktan sonra minderleriniz biraz şekilsiz görünüyorsa endişelenmeyin, bir veya iki gün sonra oturmaları ve doğru şekillerini almaları gerekir.
4. İşbir Online sayesinde yenilenen kanepenizin keyfini çıkarın!
Sadece döşemesinde yer alan süngerin değişimi ile bile koltuklarınız çok daha diri ve konforlu hale gelecektir. Yeni bir koltuk almaktan çok daha az maliyet ile hem ileri dönüşüme hem de bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. https://www.isbironline.com/sungerler linkinden size en uygun dansite ve ölçüde özel kesim sünger hakkında bilgi alabilirisniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.