Döşemelik Sünger Fiyatları

30 Ekim 2021
Döşemelik Sünger Fiyatları

Döşemelik Sünger Çeşitleri Nelerdir? 

Döşemelik sünger çeşitleri kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Mevcut süngerler mobilya alanında kullanıldığında farklı inşaat alanında kullanıldığında ise yalıtım süngerleri olmaktadır. Döşemelik sünger fiyatları da çeşidine göre belirlenecektir. Her süngerin kalınlık ve metrekare de düşen sünger oranına göre fiyat skalası, çeşitliliği oluşmaktadır. 

Poliüretan sünger yatak ve mobilya sektöründe sık tercih edilen bir süngerdir. Elastik yapısı ve hafif olmasıyla kullanım esnasında kullanıcılara bir rahatlık vermektedir. Kullanım esnasında sunduğu keyif kadar aynı zamanda üretim aşamalarında uygun bir maliyete sahiptir. Maliyeti uğraştırıcı olmadığı için uygun sünger fiyatları ile satışa sunulmaktadır. 

Sünger çeşitleri için üç farklı gruptan bahsedebilmek mümkündür. İlki, sert grubu olarak adlandırılır. Çoğu zaman DNS değeri yüksek olan süngerler bu grupta yer alır. Soft grubu daha yumuşak süngerleri belirtmek için kullanılan bir terimdir. Son olarak HR grubu bulunur. En alt grupta yer alması daha yumuşak ve elastik yapıda olduğunu temsil eder. Konvansiyonel ürünlere daha kıyasla destekleyici ve uzun ömürlüdür. 

Döşemelik Sünger Kalınlıkları Nelerdir? 

Üretim aşamasında döşemelik sünger çeşitleri belirli kalınlıklarda üretilmektedir. Toplum arasında en sık bilinen ve kullanılan kalınlıklar DNS ile ifade edilir. DNS, Dansite kelimesinin kısaltmasıdır. Süngerlerin yoğunluğunu belli eder. En kalın sert sünger grubu arasında yer alır ve:

  • 15 DNS,
  • 19 DNS,
  • 22 DNS,
  • 26 DNS,
  • 28 DNS,
  • 32 DNS,
  • 48 DNS olarak ayrılır. 

Üretim aşamasında en çok 32 DNS kullanılır. 

Döşemelik Süngerlerin kalınlıklarını inceleyinizDöşemelik Sünger Fiyatları 

Döşemelik sünger fiyatları üretim firmasına, kullanılan malzeme, süngerin yoğunluğu ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. İşbir Online sitesi aracılığıyla en sık tercih edilen DNS süngerleri satışa sunulmaktadır. Kullanıcılar, üretim firmaları çok rahat bir şekilde ihtiyaçlarını uygun sünger fiyatları ile karşılayabilir. 

5 Cm Kalınlığında Sünger Fiyatları Ne Kadar? 

5 cm kalınlığındaki süngerler daha çok yastık, kırlent gibi ürünlerde tercih edilmektedir. Parke aralarında da kullanılabilen formatlara sahiptir. Sünger fiyatları arasında kalınlığı düşük seviyede olduğu için en uygun fiyatları da yansıtmaktadır. Ortalama olarak fiyatlandırması boyutuna göre değişiklik gösterse de 30 TL bazında olduğu söylenebilir. 

Döşemelik Sünger Çeşitleri: 10 Cm Kalınlığında Sünger Fiyatları Ne Kadar?

Beş santimlik sünger çeşitlerine göre daha pahalı olduğu bilinse de İşbir Online sitesi aracılığıyla uygun sünger fiyatları bulabilmek mümkündür. Ortalama 50-60 TL arasında metre kare fiyatlandırması bulunmaktadır. İstenen boyutlara göre fiyatında değişme olacağı unutulmamalıdır. Aynı zamanda DNS değeri de belirleyici unsurdur. 

32 Dansite Gri Sünger Fiyatları Ne Kadar? 

Dansite süngerler, döşemelik sünger kategorisinde en çok satışa sunulan sünger çeşitleri arasında bulunuyor. Kalınlığı ve sünger yoğunluğu kullanım alanını zenginleştirdiğinden satışları da artmaktadır.  32 Dansite sünger çeşitleri; 60x120, 60x190, 90x190, 100x200 gibi farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. En düşük sünger fiyatları 64 TL ile başlayarak boyutunun artmasıyla birlikte 127 TL civarına ulaşabilmektedir. Piyasaya göre 32 Dansinte sünger fiyat indirimli olarak İşbir Online sitesi aracılığıyla sunulmaktadır. 

Kalın Sert Sünger Nerelerde Kullanılır? 

Sert süngerler, döşemelik sünger olarak çok farklı sektörlerde tercih edilebilmektedir. Öncelikle en sık kullanılan sektör mobilya olarak karşımıza çıkar. Mobilyaların yapımında, koltuk oturma ve sırt bölgelerinde ve özellikle yataklarda sert sünger kullanılmaktadır. Uzmanların başta uyku kalitesini arttırmak sonra ise kemik sağlığı için sert sünger yatak için önermektedir. 

Minder Süngeri Nerede Satılır? 

İşbir Online, sünger başta olmak üzere ihtiyacınız olan ürünleri kısa sürede internet üzerinden satışa sunuyor. Alışveriş esnasında ihtiyacınıza yarayacak olan süngerleri bulup hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Tabaka sünger ebatları açıklama kısımlarında verilmektedir. Boyutlarda geniş bir skala sunulması ihtiyacınız olanı bulmanız da yardımcı olmaktadır. 

‘Sünger almak istiyorum, gri sünger fiyatı nedir, sünger fiyatı alabilir miyim?’ gibi soru ve isteklerle siz de uğraş içerisindeyseniz İşbir Online ile alışverişe başvurabilirsiniz. Açıklamaları ile birlikte DNS sert sünger fiyatı ve soft sünger modellerine kısa sürede erişebilirsiniz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.